Léčivé účinky kustovnice čínské

Kustovnice čínskámnoho léčivých účinků, od podpory jater a ledvin, přes příznivý vliv nakrevní tlak, množství krevního cukru, až po léčení neplodnosti. Pravidelným užívám lze předcházet bolestem hlavy a kolen, zlepšuje střevní činnost, je možné ji užít též jako afrodisiakum.

Říká se, že pravidelné užívání Goji dokáže zajistit pevné zdráví a dlouhověkost. Někdy se označuje jako ovoce dlouhověkosti. Goji se staly běžným doplňkem stravy. Zpracovat je možné také listy, například jako špenát nebo z nich můžete uvařit i čaj. Nevíte co s větvičkami, udělejte si z nich sirup (lze i s listů a kořenů). Zpracování plodů je velmi podobné rozinkám nebo brusinkám. Receptů je mnoho a některé jsou velmi zajímavé, třeba takové víno z Goji, lahodné a zdravé. Kustovnice čínská je opravdu univerzální lék. Kustovnice též funguje jako významný pomocník při hubnutí.

Plody Kustovnice čínské mají červeno-oranžovou barvu a velikostí se dají srovnat s rozinkami, brusinkami, nebo šípkem. Chuťí jsou někde mezi jablkem a šípkem. Obsahují velké množství vitamínů (C, E, B1, B2, B3), betakaroten, betain a velké množství stopových prvků (selen, měď, fosfor, železo, germanium a mnoho dalších). Kustovnice čínská, co se týče nutričních hodnot je na předních příčkách v rostlinné říši.

Plody Kustovnice čínské je možné použít i jako afrodisiakum, v jejích plodech (Goji) se vyskytují povzbuzující látky podporující chuť na sex. Jejich výhoda je, že jsou 100% přírodního původu a nehrozí tedy vedlejší účinky, jako tomu může být u farmaceutických výrobků. Jak se říká, s jídlem roste chuť, čím častěji budete Goji užívat, tím docílíte i větší chuti na sex. Pravidelné užívání Kustovnice čínské je celkově prospěšné pro váš organismus.

Léčivé účinky kustovnice čínské
Rate this post

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *